Предмет: Химия,
автор: romashka1104
обчисліть, яка маса оксиду тривалентного металічного елемента утвориться, якщо в реакцію з киснем масою 96г вступив метал масою 108г. Запишіть загальну формулу цього оксиду.
Ответы
Автор ответа:
11
m(O2) = 96 g
m(Me) = 108 g
96 g 108 g x g
Me + O2 = Me2O3
За законом сохранения массы веществ:
m(Me2O3) = 96 + 108 = 204 g
Общая формула: Me2O3 .
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Гарбузик
Предмет: Русский язык,
автор: полькакари
Предмет: Русский язык,
автор: alievamehriban
Предмет: Математика,
автор: sinyavskiy20
Предмет: Биология,
автор: Kamila10293