Предмет: Физика, автор: margoshamelnik2

No1
Пртягом 15 хв автомобіль рухався із швидкістю 54км/год. Який
шлях він проїхав?​

Ответы

Автор ответа: vijtoriashust2703
0

t=15хв.=900с l=V*t;
V=54км/год. l=900с*54км/год=
__________ =48600м=48,6км
l-?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: niklee508