Предмет: Химия,
автор: evsienkovlad
У розчин, що містить 120 г купрум(||) хлориду, помістили нікелеву пластинку. Через деякий час маса змінилась на 2,5 г. Визначте ступінь виділення Купруму з купрум(ІІ) хлориду (%, до цілих)
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Атомна вага міді = 64, нікелю = 59. При обміні 1 молю нікелю на мідь зміна ваги буде = 64-59 = 5 г, у нас вага змінилася на 2,5 г, т. Е. Виділилося 0,5 молю міді. У 120 г хлориду міді становить = 129: (64 + 71) = 0,8888 молю. Ступінь виділення = 0,5 / 0,8888 = 0,56 або 56%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: nastunya0205
Предмет: Русский язык,
автор: marta2727
Предмет: Литература,
автор: тимур592
Предмет: Математика,
автор: KiraM314