Предмет: Физика, автор: karolinapetah

Яка кількість теплоти виділяється при конденсації 1,5 кг водяної пари, взятої при температурі кипіння?

r = 2,3 МДж/кг.

Детальний розв'язок з точністю до сотих обов'язково!!!
У відповіді запишіть лише число з точністю до сотих та в одиницях вимірювання МДж !!!

Ответы

Автор ответа: nikolayshkinder2acc
15

Q=r*m=2.3*10^{6}*1.5=3.45*10^{6}=3.45

Ответ: 3.45 МДж

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: vova37382762