Предмет: Физика, автор: jannaka

Зі Львова у напрямі Києва виїхав вантажний автомобіль зі швидкістю 90км/год а легковий 120км/год

Ответы

Автор ответа: milyanroman834
0

Дано:

v1 = 90км/год

t1 = 5 год

v2 = 120 км/год

t2 = 5 год

l1 - ?

l2 - ?

Розв'язання: за формулою знаходження відстані l1 = v1 • t, l2 = v2 • t, Підставимо значення l1= 90км/год • 5год = 450км/год; l2=120км/год • 5год = 600км/год

Похожие вопросы