Предмет: Физика,
автор: leshko28112019
Літак пролітає 24 км за 2 хвилини. З якою швидкістю він летить?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
24 км=24000 м
2 хв = 120 с
v=s/t=24000/120=200 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Indeika
Предмет: Английский язык,
автор: parfenova8252
Предмет: Русский язык,
автор: kurbanbagamaeva
Предмет: История,
автор: Вальдымар
Предмет: Химия,
автор: MariyaKis