Предмет: Физика, автор: romakronberg093

Подайте швидкість руху 30 м/с в км/год

Ответы

Автор ответа: deltafoxonelove
7

Ответ:

108 км/год

Объяснение:

Згідно з міжнародною системою мір і ваг в 1 метрі в секунду 3.6 кілометрів на годину (1 м/с = 3.6 км/год).

Отже, для того, щоб подати швидкість з м/с в км/год, треба значення швидкості помножити на 3.6

30 м/с = 30 * 3.6 = 108 км/год

Похожие вопросы