Предмет: Физика, автор: yaremapro

Визначте діаметр дроту, зображеного на рисунку 2.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: olgabarybina218
14
Довжина ряду L=6см, кількість витків у ряді N=30. Отже, діаметр дроту=
L 6см
d———= ——— =0.2см=2 мм.
N 30

Букви L пиши прописной маленькой

olgabarybina218: d=l/N=6см/30=0.2см=2мм
Все через дроби . Там что-то все показатели сместились
yaremapro: Ок
Похожие вопросы