Предмет: Физика, автор: serhiomikitiuk

Яка кількість енергії використана електричною лампочкою потужністю 150 Вт.
Якщо вона працювала на протязі 3 год 15 хв.

Ответы

Автор ответа: Dedagenn
0

Ответ:

W=P*t= 150*195*60= 1755000Дж= 1.755МДж


Infalible: Добрый день! Можете помочь пожалуйста с задачами? по 100 балов https://znanija.com/task/39784534
https://znanija.com/task/39768964
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ааа377