Предмет: Физика,
автор: lililizaiiiliza
Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання води масою 1 кг від 10 до 11 0С? Буду очень благодарна
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано
С=120дж
M=1 кг
Т1=10°С
Т2= 11°С
Q= см (t1*t2)
Q= 4200 Дж кг *с * кг ( а *т)
= 4200 Дж
Объяснение:
lililizaiiiliza:
Спасибо огромное!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Klestova1
Предмет: Русский язык,
автор: ordinec85
Предмет: Русский язык,
автор: anohinaanyuta2
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: edeman