Предмет: Физика,
автор: aleksandrsergey46
Колесо велосипеда за 1,5 хв робить 180 обертів, а його радіус дорівнює 40 см.
Визначте частоту обертання та лінійну швидкість руху колеса.
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
4. Колесо велосипеда за 1,5 хв робить 180 обертів, а його радіус дорівнює 40 см.
Визначте частоту обертання та лінійну швидкість руху колеса.
Дано:
t = 1,5 хв = 90 с
N = 180
r = 40 см
= 0,4 м
Розв’язання
n =
N
t
n =
1
с
=
об
с
n =
180
90
= 2
об
с
v = 2πrn v = м ∙
1
с
=
м
с
v = 2 ∙ 3,14 ∙ 0,4 ∙ 2 ≈ 5
м
с
Відповідь: n = 2
об
с
; v ≈ 5
м
с
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: chakir1999
Предмет: Русский язык,
автор: na252tka
Предмет: Английский язык,
автор: mikhailovmv
Предмет: Информатика,
автор: dilekaain
Предмет: История,
автор: daniltumanov95Danil