Предмет: Физика,
автор: JDjhg
Автомобіль 150 кілометрів проїхав зі швидкістю 20 м/с.Визначте визначте скільки часу Був у дорозі
DenisKa1245:
Переведемо 20 м/с в кілометри, буде 0,02 км/с. 150/0,02=7500 секунд. 7500 секунд=125 хвилин
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
2 часа 5 минут
150-150000÷20
Автор ответа:
0
Ответ:
7500с или 2,08ч
Объяснение:
t- цей час
S- відстань
V- швидкість
20м/с = 72км/ч
t=S : V
t=150км : 72км/ч = 2,08 ч
или
150км=150000м
t=S : V
t=150000м : 20м/с= 7500с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 10inna1984
Предмет: Другие предметы,
автор: ksyushasol
Предмет: Українська мова,
автор: fedinecz76
Предмет: История,
автор: Ananasikann
Предмет: Литература,
автор: Vladimir333888