Предмет: Физика,
автор: nikabondarenko82
яка кількістб теплоти потрібна шоб у латунній посудині масою 500г нагріти 2л води від 50 °С до кипіння
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Qводы= cm(t2-t1)
Qводы = 4200*2*50= 420000Дж
Qводы=Qпосудини
Qпосудини = 420кДд
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: muhammat18411
Предмет: Английский язык,
автор: abramovartur969
Предмет: Русский язык,
автор: mimimimika
Предмет: История,
автор: horaikin502
Предмет: Математика,
автор: lozovskiy1975