Предмет: Химия,
автор: nastik5010007
Обчисли масові частки елементів у сполуці, яка містить 2 атоми Рубідію, 1 атом Карбону і 3 атоми Оксигену
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Mr(Rb2CO3) = 85*2 + 12 + 16*3 =230
W(Rb) = Ar(Rb) *n / Mr(Rb2CO3) *100% = 85*2 / 230 *100% =74%
W(C) = Ar(C) *n / Mr(Rb2CO3) *100% = 12*1 / 230 *100% =5%
W(O) = Ar(O) *n / Mr(Rb2CO3) *100% = 16*3 / 230 *100% = 21%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: galiyargk
Предмет: Русский язык,
автор: malika245
Предмет: Русский язык,
автор: olesyapushkareva
Предмет: Математика,
автор: Медина727954
Предмет: Химия,
автор: ritovavalera4