Предмет: Химия,
автор: fortik52
обчисліть масу солі що утвориться внаслідок взаємодії 19.6 г сульфатної кислоти з калій гідроксидом
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Объяснение:
19,6 г Х г
H2SO4 + 2KOH = K2SO4 + 2H2O
n=1 моль n=1 моль
М=98 г/моль М = 174 г/моль
m=98 г m=174 г
19,6 г H2SO4 - Х г K2SO4
98 г H2SO4 - 174 г K2SO4
m(K2SO4) = 19,6 * 174 / 98 = 34,8 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: buhalinamila
Предмет: Русский язык,
автор: bad270805
Предмет: Русский язык,
автор: irunj81
Предмет: Литература,
автор: BOSS1722
Предмет: Математика,
автор: timakeleberda