Предмет: Химия,
автор: fortik52
яку кількість речовини становить 2.8 л (н.у) кисню ?
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(O2) = 2,8 л
Vm=22,4 л/моль
Найти
n(O2)
n(O2) = V(O2) / Vm=2,8 / 22,4 = 0,125 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: rustamovsaleh
Предмет: Русский язык,
автор: Отличница200513
Предмет: Русский язык,
автор: 12344321qwaszx2
Предмет: Информатика,
автор: Marsel2V