Предмет: Физика,
автор: ivasiuktymur
Швидкість автомобіля під час гальмування змінюється за законом V=22-1t. Знайдіть модуль рівнодіїної всіх сил, прткладених до автомобіля, якщо маса автомобіля 1,2 тон.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1200 Н = 1,2 кН
Объяснение:
m = 1200 кг
V=22-1t
V = V₀ + at
V₀ = 22 м/с
a = -1 м/с²
|F| = m *|a|
|F| = 1200 кг * 1 м/с = 1200 Н = 1,2 кН
как-то так
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Hеll
Предмет: Русский язык,
автор: ul4ik861
Предмет: Русский язык,
автор: gera004
Предмет: Химия,
автор: Ans004