Предмет: Физика, автор: evalototskya

Пластикову пляшку у якій було 200 г води за температури 0 градусів помістили в морозильну камеру. Визначте кількість теплоти що виділилась під час кристалізації води

Ответы

Автор ответа: DedStar
20

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 200 г = 0,2 кгλ = 3,3·10⁵ Дж/кг

_______________

Q = λ·m = 3,3·10⁵ ·0,2 = 66·10³ Дж    или    66 кДж


evalototskya: Дуже дякую) Можете ще це зробити будь ласка
На яку висоту можна було б підняти слоненя, маса якого дорівнює 1 т, за рахунок енергії, що виділяється при охолодженні повної склянки чаю, об’єм якої становить 200 см3? Чай запарювали окропом, який охолоджується до температури 200С.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zuxrat