Предмет: Физика,
автор: ggvitos2
Швидкість поїзда при гальмуванні зменшилася за 1хв з 40 км/год до 28 км/год. який шлях що пройшов поїзд під час гальмування?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: t=1 мин=60 с; Vo=40 км/ч=100/9 м/с; V=28 км/ч; S - ?
------------------------------------------------------------------------
V-Vo=40 - 28=12 км/ч=12*1000 м/3600 с=120/36=10/3 м/с=3 1/3 м/с
а=10/3 : 60=10/180=1/18 м/с²
S(t)=Vo*t - at²/2
S(t)= 100/9 * 60 - (1/18) *60²/2=
6000/9 - 3600/36=2000/3 - 100=666 2/3 - 100=566 2/3 м.
Аноним:
В км/ч такие же ужасные числа и такой же ответ((( Зачем это в физике?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dzrarus
Предмет: Українська мова,
автор: kolian0123
Предмет: Русский язык,
автор: vafinsamir
Предмет: МХК,
автор: aaabarnaul61
Предмет: Алгебра,
автор: РаТмИр4иК1