Предмет: Химия,
автор: abereznenko8
Розрахуйте кількість речовини 2,24 л хлору?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Дано
V(Cl2) = 2,24 л
Vm=22,4 л/моль
Найти
n(Cl2)
n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 2,24 / 22,4 = 0,1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Alechka2002
Предмет: Українська мова,
автор: Никуська02
Предмет: Алгебра,
автор: Antik227
Предмет: Обществознание,
автор: ПрИнЦеСсОчКаАа