Предмет: Физика,
автор: mar1ta
З якою найбільшою швидкістю автомобіль може рухатись на повороті радіусом 40 м, щоб його не занесло, якщо коефіцієнт тертя коліс об дорогу становить 0,25?
Ответы
Автор ответа:
22
Ответ:
Найбiльша швидкість - 10 м/с.
Объяснение:
Дано:
R = 40 м
μ = 0.25
Найти: v. N
μ*m*g = m * v²/ R
g = 10 H/м
v = √(μ * R * g ) = √(0,25 * 40 м * 10 Н/м) = 10 м/с
Ответ: v = 10 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Tora11
Предмет: Русский язык,
автор: trolfacesa
Предмет: Русский язык,
автор: ruslan695
Предмет: Литература,
автор: SsonyaAPp
Предмет: Информатика,
автор: Таня27204