Предмет: Физика, автор: TheDen4ikPro

При збільшенні напруги на ділянці електричного кола сила струму в ланцюзі змінюється відповідно до графіка. Визначити електричний опір на цій ділянці.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Ответ:

R = 1 Ом

Объяснение:

По закону Ома I = \frac{U}{R}

Cледовательно, R = \frac{U}{I}

По показаниям графика, U = I на всей области определения, поэтому сопротивление будет равным 1

Автор ответа: DedStar
1

Ответ:

Объяснение:

Из графика:

При напряжении U = 6 В  c сила тока I = 6 A

Сопротивление:

R = U/I

R = 6/6 = 1 A

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: lpavlicheva