Предмет: Физика,
автор: barykl568
На кінці важеля, що має масу 400 г, діють сили 20 Н і 86 Н.
Відстань від точки опори до точки прикладення більшої сили дорівнює 20 см.
Визначте довжину важеля, якщо важіль перебуває в рівновазі.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
F1 = 40 H
F2 = 240 H
d2 = 25 см
___________
d1 - ?
По правилу рычага:
F1*d1 = F2*d2
d1 = F2*d2 / F1 = 240*25/40 = 150 см
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: greka35
Предмет: Русский язык,
автор: kurdtthanks
Предмет: Русский язык,
автор: Mila394
Предмет: Биология,
автор: jahana2004
Предмет: Математика,
автор: Арина200808145