Предмет: Химия,
автор: Dctdvyf
Яку масу натрій гідроксиду і який об'єм води необхідні для приготування 300 мл 20%-ого розчину (p=1,23г/мл)?
Ответы
Автор ответа:
1
V(р-ну) = 300 ml
W(NaOH) = 20%
P(р-ну) = 1.23 g / ml
m(NaOH) - ?
m(H2O) - ?
m(р-ну) = 300 * 1.23 = 369 g
m(NaOH) = 0.2 * 369 = 73.8 g
m(H2O) = 369 - 73.8 = 295.2 g
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: АлгебраАлгебра
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: boykobatayck
Предмет: Математика,
автор: romsska
Предмет: Математика,
автор: гимназист7