Предмет: Литература, автор: aruzanbagitzanova837

Ересек адам 2секунд ишинде 3 кадам жасайды.Егер бир кадамнын узындыгы 67 см болса,ол кандай жылдамдықпен журип келеди​

Ответы

Автор ответа: professormedvezonok
17

Ответ:

адамнын жылдамдыгы = 3/2=1,5 кадам/ с

1,5*0,67=1,005 м/с   .


aruzanbagitzanova837: спасибо огромное
professormedvezonok: сделаешь лучшим ответом?
Похожие вопросы