Предмет: Химия,
автор: neo789
До розчину сульфатної кислоти H2SO4 об’ємом 400 мл, густина якого дорівнює 1,1 г/мл, а масова частка H2SO4 – 0,15, додали воду масою 60 г. Обчисліть масову частку сульфатної кислоти в одержаному розчині.
Ответы
Автор ответа:
13
V(р-ну) = 400 ml
P(р-ну) = 1.1 g / ml
W(H2SO4) = 0.15 = 15%
m(H2O) = 60 g
W1(H2SO4) - ?
m(р-ну) = 400 * 1.1 = 440 g
m(H2SO4) = 0.15*440 = 66 g
m1(р-ну) = 440 + 60 = 500 g
W1(H2SO4) = 66 / 500 = 0.132 = 13.2%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: mem20035
Предмет: Английский язык,
автор: sasha030202sedi
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: УмныйВолк