Предмет: Физика, автор: bodyaaao

визначте масу води , яку можна нагріти від 20*C до кипіння , надавши ії кількість теплоти 168 кДж

Пожалуйста

Ответы

Автор ответа: palat226660
16

Ответ:     0,5 кг воды

Объяснение: c води= 4200

                        Q = c x m x (t1-t2)

                        m = Q/c x (t1-t2)

                        m = 168 000 Дж/ 4200 Дж/кг * 100-20

                        m = 168 000 Дж/336 000 Дж/кг

                        m = 0,5 кг

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ntokina
Предмет: Математика, автор: Адина003