Предмет: Физика, автор: zverigan28

З якою швидкістю впаде камінь, якщо його відпустили з деякої висоти без початкової швидкості? Час падіння дорівнює 4с​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

S = g*t^2 /2 = 10*4^2 / 2 = 160/2 = 80 метров

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: alenapavlova31
Предмет: Физика, автор: Толастер