Предмет: Другие предметы, автор: dianabezshkura

Срочно !!розрахуйте кількість тканини потрібної для пошиття зображеної на малюнку спідниці,якщо См=46см,Да=40см.при ширині тканини 1.5 м​

Ответы

Автор ответа: kuzmenkon752
2

Ответ:

40+5+10=55

Объяснение:

Дв+припуски на шви (3-5см.) + підкрійна обшивка (10 см.)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nikitasychev2