Предмет: Физика,
автор: makovskaaalina76
визначте масу кульки що коливається на пружині у горизонтальній площині з періодом 20 с, коефіцієнт жорсткості пружини 1 кН/м пожалуйста решите пожалуйстаааввв
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
T = 20 с
k = 1 кН/м = 1 000 Н/м
____________________
m - ?
Период:
T= 2π·√ (m/k)
Отсюда:
T² = 4·π²·m/k
m = k·T² / (4·π²) = 1000·20² / (4·3,14²) = 10 000 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tshakyto
Предмет: Русский язык,
автор: dimafeoctistov
Предмет: Русский язык,
автор: ksjun4ik555
Предмет: Литература,
автор: vikmeniuk