Предмет: Химия,
автор: ssshhhwwwwww
Обчислити об'єм речовини газу, що утвориться при дії на залізо розчину сульфатної кислоти з масою 20 г з мосовою часткою H2SO4 10%
Ответы
Автор ответа:
12
Fe+H2SO4=FeSO4+H2
m(H2SO4)=20*0,1=2г
V(H2)=2*22,4/98=~0,46л
ssshhhwwwwww:
мне нужно с "дано" полностью розвязаное
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: alidjabrailov306
Предмет: Русский язык,
автор: сощ
Предмет: Английский язык,
автор: aisaa
Предмет: Математика,
автор: alenmassold02
Предмет: Биология,
автор: ANTON765775