Предмет: Химия,
автор: MrElement11
Яку масу натрій карбонату та води потрібно взяти для приготування 330г розчину з масовою часткою солі 20%
Ответы
Автор ответа:
1
Знайти: m(Na2CO3)
Розв’язання:
w (Na2CO3) = 100/20=0,2
m(Na2CO3) - 330*0,2=66g
m(H2O)=330-66=264g
Розв’язання:
w (Na2CO3) = 100/20=0,2
m(Na2CO3) - 330*0,2=66g
m(H2O)=330-66=264g
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yana2888yana
Предмет: Русский язык,
автор: 89825355955
Предмет: Математика,
автор: ymnsq
Предмет: Литература,
автор: Sofa200710
Предмет: Литература,
автор: svetlana262