Предмет: Физика, автор: nenuznaa96

при під'їзді машиніст вимкнув двигун і почав рухатися з прискоренням 0.1 мс2 яку відстань пройде поїзд до повної остоновке якщо початкова швидкість становила 54 км за годину

Ответы

Автор ответа: evilforestart
0

Ответ:

1125 метрів

Объяснение:

54 км за годину це

54*1000/3600=15 м/с

S=V²/2a

S=15²/2*0,1

S=225/0,2

S=225/0,2

S=1125 м

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: ТатьянаКозлова
Предмет: Математика, автор: арина1342