Предмет: Физика, автор: avronova

яка сила індукційного струму у витку з алюмінію довжиною 10см і площею поперечного перерізу 1,4мм2, швидкість зміни магнітного потоку 10м Вб/с?
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО
ДАЮ 30 БАЛІВ


avronova: БУДЬ ЛАСКА
avronova: ВІДПОВІДЬ ЯКУ МЕНІ ДАЛИ НЕПРАВИЛЬНА
avronova: МЕНІ ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Ответ:

Объяснение:

ЭДС = ΔФ / Δt = 10 мВ = 10·10⁻³ В

Сопротивление:

R = ρ·L/S = 0,028·0,10/1,4 = 0,002 Ом = 2·10⁻³ Ом

Ток:

I = ЭДС / R = 10/2 = 5 А


avronova: ви неправильно прочитали умову
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: gauhar0601