Предмет: Физика,
автор: usereldo3493
Два тіла рухаються в один бік. Одне зі швидкістю 80 км/год, друге з прискоренням 0,5 м/с* та початковою швидкістю 2м/с. Відстань між ними в початковий момент 200 м. Визначте місце і час зустрічі.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V₁ = 80 км/ч ≈ 22 м/с
a₂ = 0,5 м/с²
V₀₂ = 2 м/с
x₀₂ = 200 м
___________
t - ?
x₁ - ?
Запишем уравнения движения:
x₁ = x₀ + V₁·t
или
x₁ = 22·t (1)
x₂ = x₀₂ + V₀₂·t + a₂·t²/2
или
x₂ = 200 + 2·t + 0,5·t²/2 (2)
Приравняем (2) и (1)
200 + 2·t + 0,5·t²/2 = 22·t
0,25·t² - 20·t + 200 = 0
t² - 80·t + 800 = 0
Решая данное уравнение получили:
t₁ = 12 с
t₂ = 68 с
x = 22·12 ≈ 260 м
и
x = 22·68 ≈ 1500 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nastenabond
Предмет: Английский язык,
автор: tolegenbeka
Предмет: Английский язык,
автор: krikoks
Предмет: Математика,
автор: larendip
Предмет: Алгебра,
автор: lykovskimaria