Предмет: Физика,
автор: gfjhg
по провіднику що має опір 2 0м протікає струм 1А. провідник замінили на інший з опором 4 ом яке числове значення матиме струм при такій самій напрузі
Ответы
Автор ответа:
0
U=R1*I1=R2*I2
I2=R1*I1/R2 = 2 * 1 / 4 А = 0,5 А
I2=R1*I1/R2 = 2 * 1 / 4 А = 0,5 А
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: akku84see
Предмет: Математика,
автор: tatyankalevankova99
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: TSA0102