Предмет: Математика,
автор: lubakurochka
купили 1кг печива і 2 кг цукерок і за всю покупку заплатили 60грн. скільки коштує кілограм цукерок,якщо цукерки дорожчі за печиво у 2 рази?
Ответы
Автор ответа:
0
15грн коштуе 1 кг печива 25 грн 1 кг цукерок
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: maxsudovichnurlan
Предмет: Английский язык,
автор: vladazolodueva
Предмет: Русский язык,
автор: sangilovaraya1
Предмет: Литература,
автор: haker0708
Предмет: Алгебра,
автор: Rojers