Предмет: Физика, автор: окрошкаааа

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Визначити початкову температуру води, якщо на її нагрівання до 80° пішло 630 кДж теплоти.
Маса води - 25 кг

Ответы

Автор ответа: bassygarabahtiar
0

Ответ:

Q=cm(t2-t1)

t2-t1=Q/cm=630000÷25×80=315

t2=315-80=235°C

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 24033042