Предмет: Физика,
автор: troedibilov
Змішали 5 кг холодної води при t=10°c і 3кг гарячої води з t=80°c.яка темп суміші
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
m₁ = 5 кг
t₁ = 10°C
m₂ = 3 кг
t₂ = 80°C
Найти:
t₃ - ?
Решение:
сm₁ (t₃ - t₁) = cm₂(t₂ - t₃)
m₁t₃ - m₁t₁ = m₂t₂ - m₂t₃
(m₁ - m₂)t₃ = m₂t₂ + m₁t₁
t₃ = (m₂t₂ + m₁t₁) : (m₁ - m₂)
t₃ = (3 · 80 + 5 · 10) : (5 + 3)
t₃ = 36.25°
Ответ:
Установившаяся температура 36.25°
troedibilov:
Спасибо большое за помощь
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: oks111982
Предмет: Русский язык,
автор: TAG1982LILI
Предмет: Русский язык,
автор: turdieva0574
Предмет: Математика,
автор: Tellimirzeyevatelli
Предмет: Физика,
автор: julek304