Предмет: Физика,
автор: tanya19852006v
якою кількістю теплоти можно нагріти 2т води від 12°С до100°С
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q = 739 200 000Дж = 739,2МДж
Объяснение:
Дано
m = 2т = 2000кг
t₁ = 12°С
t₂ = 100°С
Знайти
Q - ?
Щоб вирішити цю задачу, нам треба спершу дізнатися теплоемність води, вона становить 4200Дж/°С*кг, тобто, щоб нагріти 1кг води на 1 градус °С треба надати їй 4200Дж теплової енергії.
Q = c*m*(t₂-t₁);
Q = 4200Дж/°С*кг * 2000кг * 88°С = 739 200 000Дж = 739,2МДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: milaelgina77
Предмет: Русский язык,
автор: mortal927
Предмет: Русский язык,
автор: lusika3
Предмет: Химия,
автор: dayorcollni
Предмет: Алгебра,
автор: bobosa2012