Предмет: Физика,
автор: Аноним
50 БАЛОВ физика 8 класс ай нид ХЕЛП
Обчисліть кількість теплоти, потрібну для нагрівання:
а) алюмінієвої лож-
ки масою 50 г від 20 до 90 °С;
б) 1,5 л води від 20 °C до 100 °С (воду на-
грівають у залізній каструлі масою 1,5 кг).
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
а) Q=cmΔt=0,92*50*70=3220 Дж
б) Q=Q1+Q2
Q1= с1m1(t2-t1)= 4600*1,5*80= 552000Дж =552кДж(це на каструлю)
m2=ρ*V=1.5 кг
Q2=c2m2(t2-t1)= 4200*1,5*80=504000 Дж= 504кДж (це вода)
Q=1056 кДж
vasiai:
поможи мені будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ИльяМедведь
Предмет: Русский язык,
автор: Rauda
Предмет: Другие предметы,
автор: tkahenko
Предмет: История,
автор: azizka2
Предмет: Литература,
автор: MouseDaria