Предмет: Физика, автор: gurdya02112005

Знайти жорсткість стрижня який під дією вантажу 1кН видовжується на 1мм.​

Ответы

Автор ответа: pansergiy0202
4

Ответ:

1000000 Н/м

Объяснение:

k=F/Δl

1kH=1000H

1mm=0.001m

k=1000/0.001=1000000Н\м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Alessandra12344321