Предмет: Химия, автор: olhapokarets

Помогите написать решение !!! Газ, розширюючись при постійному тиску 1 атм. Від 10 до 16 л,
поглинає1254 Дж тепла. Визначити зміну внутрішньої енергії. (1 л∙атм/моль =
101,33 Дж/моль). Відповідь: 646 Дж

Ответы

Автор ответа: shahinaqodirova
4

Ответ:

dU = Q - A (штрих) (dU - зміна внутр. енергії,

 Q- кількість теплоти отримане газом, А (штрих) - робота газу.) Роботу визначимо за формулою А (штрих) = р * dv (dv - зміна обсягу = v2 - v1 = 0,006куб. М. (В системі СІ), р - тиск = 101300Па). А (штрих) = 0,006куб. м * 101300Па≈608Дж.

Підставами в формулу 1 закону термодинаміки: dU = 1254Дж - 608Дж = 646Дж.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ник4661