Предмет: Физика, автор: krashuk92

санки спускаючись з гори з певною початковою швидкістю за перші 3 секунди проходять 2м а за наступні 3 секкунди 4 м . вважаючи рух рівноприскореним визначте прискорення й початкову швидкісь санок .Як розвязати?

Ответы

Автор ответа: 09682192
0

Ответ:

S=vt+at^2/2

S(3)=3v+9a/2=3

S(6)=6v+18a=S(3)+4=7

********

6v+9a=6

6v+18a=7

*******

9a=1

6v=5

*****

a=1/9 м/с^2

v=5/6 м/с

Объяснение:


krashuk92: Як ви розвязали ?S(3)=3v+9a/2=3

S(6)=6v+18a=S(3)+4=7
krashuk92: Я теж саме знайшла у интернеті ,але не зрозуміла як довели цю формулу
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: vandarostova
Предмет: Литература, автор: Glebromanenko