Предмет: Химия,
автор: somik2282007
8г кисню відповідає кількість речовини:
1) 1 моль 2) 0,1 моль 3) 0,25 моль 4) 0,2 моль
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ: 3. 0,25 моль.
Объяснение:
n=m/M, де m — маса речовини, а M — його молярна маса.
m=8 г
M=2Ar(O)=2*16=32 г/моль
n=8/32=0,25 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: biktagiroffade
Предмет: Русский язык,
автор: sedovvladislav
Предмет: Русский язык,
автор: natali7791
Предмет: Математика,
автор: Ma2000rgo
Предмет: Литература,
автор: aliyamegin