Предмет: Физика,
автор: nazar27052705
По мідному провіднику довжиною 50 м і площею поперечного перерізу 0,2 мм2 тече струм . Визначте визначте силу струму в провіднику, якщо напруга на його кінцях 6 В. Питомий опір міді 1,7 10-8 Ом м.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
L=50 м
S= 0,2 мм^2
U= 6 В.
p= 1,7 10-8 Ом м. = 0.017 Ом*мм^2/м
I=?
R= p*L/S = 0.017 *50 / 0.2 = 4.25 Ом
I = U/R=6/4.25 == 1.4 А
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Lesha227
Предмет: Русский язык,
автор: maria123456788
Предмет: Другие предметы,
автор: alinanesterova2
Предмет: Математика,
автор: Софа4042008
Предмет: Математика,
автор: варвара160