Предмет: Физика,
автор: yura899123
рухаючись рівноприскорено автомобіль за 2 с пройшов шлях 60 м і збільшив свою швидкість втричі. Знайдіть початкову і кінцеву шидкості автомобіля на цій ділянці
Ответы
Автор ответа:
22
Ответ:
v₀ = 15 м/с
v₁ = 45 м/с
Объяснение:
t₁ = 2 c
s₁ = 60 м
v₁ = 3v₀ - ?
Решение
v₁ = v₀ + at₁
По условию v₁ = 3v₀
v₀ + at₁ = 3v₀ ⇒ at₁ = 2v₀ ⇒ a = 2v₀/t₁
s₁ = v₀t₁ +0.5 at₁²
s₁ = v₀t₁ + 0.5 · 2v₀/t₁ · t₁²
s₁ = v₀t₁ + v₀t₁
s₁ = 2v₀t₁ ⇒ v₀ = 0.5s₁ : t₁
v₀ = 0.5 · 60 : 2 = 15 (м/с)
v₁ = 3v₀ = 3 · 15 = 45 (м/с)
yura899123:
У меня есть еще один вопрос по физеке
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: valentina2254
Предмет: Русский язык,
автор: ivanstav1234567
Предмет: Английский язык,
автор: orshavasofi
Предмет: Математика,
автор: Ainelia1
Предмет: Математика,
автор: Илья211р