Предмет: Физика, автор: vitalikstriletskyi

Із гвинтокрила, що рухається горизонтально зі швидкістю 40м/с, на висоті 500м скинутий вантаж без початкової швидкості відносно гвинтокрила. На якій відстані по горизонтальній від місця скидання впаде вантаж? Опором повітря знехтувати?

Ответы

Автор ответа: vitaslipcenko9
46

Ответ:

l= 400м

Объяснение:

Дано:

υ=40 м/с

h=500м

υ0=0

g=10м/с²

l–?

Розв'язання

hy=υ0yt+(gyt²)/2, де hy=h, υ0y= 0, gy=g.

h= gt²/2 ; t=√ 2h/g [t]= √м/м/с²=√м× с²/м= √с²=с

t= √2×500/10=√100=10 (с)

l=υt [l]=м/с×с=м l= 40×10= 400 (м)

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Senchenkodana
Предмет: Математика, автор: AlinkaMalinkaKalinka
Предмет: Математика, автор: 111ххх