Предмет: Українська мова, автор: lozu20062006

діалог на тему віртуальне спілкування це добре чи погано

Ответы

Автор ответа: bogdanhaker25
0

Ответ:

Стисло аргументи сторін:

Перший аргумент «За»

Багіра: Шкода здоров’ю.

Втома очей, навантаження на зір.

Перевантаження суглобів кистей.

Стрес при втраті інформації.

Психічні розлади тощо.

Зауваження Кіхота: При обгрунтуванні шкоди здоров’ю мова йде про надмірне захоплення соціальними мережами. Але ж надмірне захоплення будь-чим шкідливе.

Відповідь Багіри: Я згодна, що мова йде про надмірне захоплення соціальними мережами але в більшості випадків людина поступово звикає до соціальних мереж і це шкодить здоров’ю.

Перший аргумент «Проти»

Кіхот: Вирішення проблеми самотності суперефективним способом порівняно з традиційним спілкуванням.

При традиційному спілкуванні ти в принципі не зможеш контактувати з такою кількістю людей, як через соціальні мережі. Тобто, вірогідність знайти людей собі по духу в багато разів підвищується.

Зауваження Багіри: Розвиток всесвітньої павутини і повсюдне її поширення робить життя людини ще більш самотньою.

Відповідь Кіхота: Людина сама повинна вирішити, яким чином розбавляти свою самотність — соціальними мережами чи живим спілкуванням. Соціальні мережі дають нові можливості. Такі можливості, які ніколи не досягнеш тільки живим спілкуванням.

Другий аргумент «За»

Багіра: «Шахрайство у соцмережах».

Сьогодні злом акаунту в соціальних мережах, спустошення вашого електронного гаманця або «угон» пошти стали настільки буденними речами, що на них вже ніхто не звертає уваги. Тільки подібна байдужість лише сприяє зростаннюі-злочинності.

Зауваження Кіхота: Шахраї підстерігають нас на базарах, у магазинах, на відпочинку на морі, на вокзалах, у тролейбусі. Скрізь, де є скупчення людей, працюють шахраї. То ж це буденність. І це не означає, що ми не повинні ходити на базари, по магазинам, відпочивати на морі, подорожувати вокзалами, їздити у тролейбусі. Це тільки означає, що ми повинні мати на увазі, що є шахраї і від них слід захищатися.

Відповідь Багіри: Звісно шахраї підстерігають нас всюди але в реальному житті їх легше розпізнати. А в соціальних мережах шахраї діють за новими схемами, тому ризик, що тебе можуть обікрасти кожного дня збільшується.

Другий аргумент «Проти»

Кіхот: Через соціальні мережі створюється доповнена суперреальність, яку створити традиційним спілкуванням неможливо.

Це підвищує можливості повноцінного життя людства в цілому і кожної окремої людини. Наприклад, різноманітні організації, корпорації вивчають психологічні особливості як мережевих спільнот, так і кожної окремої людини і пропонують свої продукти, які задовольняють смаки таких спільнот і кожної людини. Тобі пропонуються товари, послуги за твоїми особистими смаками, пропонуються ігри, пропонуються новини, тексти, різноманітні листівочки, відео, які прикрашають як спілкування, так і життя загалом.

Ти сам маєш можливість творити, прикрашати свою сторіночку в соціальних мережах. Ти робиш це сам, своїми руками. Тобі приємно бачити результати своєї праці. Ти виставляєш фото, відео свого життя, виставляєш свої тексти, розповіді, вірші тощо, ділишся ними з спільнотою. Жодне традиційне спілкування не надає такої можливості. Ти маєш можливості ділитися своїм життям з необмеженою кількістю людей, які живуть на світі.

Ти в той самий час можеш проглядати сторінки-життя інших людей по всьому світу.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: regina2014gata
Предмет: Русский язык, автор: as2004
Предмет: Литература, автор: Кари654
Предмет: Математика, автор: alisa2072