Предмет: Физика, автор: yevanxiety

Знайдіть ЕРС і внутрішній опір джерела струму,якщо за сили струму 5 А зовнішнє коло споживає потужність 15 В,а за сили струму в 7 А-14 В

Ответы

Автор ответа: Yesgirl
13

Ответ:

E=U1+I1*r=U2+I2*r,   r=(U2-U1)/(I1-I2)=(14-15)/(5-7)=0.5Om,

E=14+7A*0.5Om=17.5В

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: mairadosanova1
Предмет: Литература, автор: неот